Věrka

Věrka

Kapacita: 5

CENY

Dvouhodinový pronájem (duben, květen, od 2. září, říjen)2200 Kč po slevě: 1548 Kč
Půldenní pronájem (duben, květen, od 2. září, říjen)3200 Kč po slevě: 2198 Kč
Celodenní pronájem (duben, květen, od 2. září, říjen)4400 Kč po slevě: 3098 Kč
Půldenní pronájem (červen, červenec, srpen, do 1. září)3200 Kč po slevě: 2498 Kč
Celodenní pronájem (červen, červenec, srpen, do 1. září)4400 Kč po slevě: 3448 Kč

Vratná kauce při převzetí lodě 1000 Kč. Poplatek za psa na lodi je 148 Kč.

Plavba je možná i bez předchozích zkušeností a potřebných oprávnění.

Motorový člun Věrka paří mezi nejpohodlnější malá plavidla na Baťově kanále. Udělejte si sve svou drahou polovičkou romantický výlet po malebných zákoutích vesniček Baťova kanálu. Objednejte si náš labužnický piknikový koš, protože si zasloužíte občas vypnout a udělat si den jen pro sebe!

Parametry: Kapacita: 5 osob (počet osob je včetně dětí, bez ohledu na věk!), rok výroby lodě: 2016, motor: Yamaha 9,9 hp, elektrický startér,  rok výroby motoru: 2016, konzole řízení se štítem osazena kormidlem, délka: 5 metrů

Vybavení: Stříška proti slunci, 12 V zásuvka pro dobíjení telefonů nebo tabletů, pádlo, hák, 2 kotevní lana, 4 fendry

Během plavby po vodách Baťova kanálu jsme vám udělali malou představu, co lze vidět, zažít a prožít.

Půjčení lodě na 4 hodiny
Čtyři hodiny je doba vhodná k doplutí z Petrova do Vnorov, kde se Baťův kanál kříží s řekou Moravou. Ve vesničce Vnorovy můžete vidět Novobarokní Kostel sv. Alžběty Durynské nebo sousoší Nejsvětější Trojice z roku 1745. Pokud chcete zvolit volnější tempo, můžete zakotvit v přístavu Strážnice, kde se v blízkosti nachází historický střed města, strážnický skanzen a zámecký park. Občerstvit se je možné přímo v přístavní krčmě Molo, kde se zabaví i děti na blízkém hřišti.

Půjčení lodě na 8 hodin
Nejoblíbenější je osmihodinový celodenní výlet na lodi po Baťově kanálu. Během 8 hodin totiž zvládnete navštívit Strážnici, Veselí nad Moravou. Veselí odjakživa leželo na kupecké stezce ze severu na jih. Původní veselský hrad zabezpečoval přechod přes řeku.  Hrad byl zároveň jednou z pohraničních pevností mezi českými a uherskými zeměmi. Tipy k vidění: Panský dvůr, Poklona sv. Peregrína, zámek, zámecký park, pomník generála Laudona, Kostel sv. Bartoloměje a Bartolomějské náměstí), hvězdárna. Výhodou zapůjčení lodě na celý den je ta, že Vás rozhodně nebude stresovat čas a vy si tak budete moci užívat krásy Baťova kanálu se svými přáteli.

Komorování pro veřejnost

1.-14. KVĚTNA, 1.- 11.ŘÍJNA: Všechny plavební komory jsou otevřeny každý pátek, sobotu, neděli a ve státní svátky 9:30-13:30, 14:00-18:00.  

OD 15. KVĚTNA, ČERVEN, ČERVENEC, SRPEN, ZÁŘÍ: Všechny plavební komory jsou otevřeny každé úterý, středu, čtvrtek, pátek, sobotu, neděli a ve státní svátky 9:30-13:30, 14:00-18:00.

DUBEN, ŘÍJEN, LISTOPAD: Akce na objednávku

Upozornění: Doporučujeme přijet o půl hodiny dříve před započetím plavby, abychom vám stihli vše vysvětlit a ukázat. Musíme vás upozornit, že pokud nedorazíte do 10:00 u dopoledních a celodenních výpůjček, nebo do 14:30 u odpoledních bez informování nás o zpoždění, máme právo pronajmout loď jiným zájemcům.

Provoz půjčovny v květnu a září: Půjčovna otevřena každý den od 9:00 do 19:00. Od pondělí do čtvrtku si může půjčit lodičku na 2 hodiny a plout do Strážnice a zpět. Dále se nedostanete, jelikož jsou zavřená zdymadla. Pátek, sobotu a neděli jsou vodní komory otevřené 9:30-13:30, 14:00-18:00.

Provoz půjčovny v dubnu a říjnu: Akce na objednávku. Plavidla si může půjčit kterýkoli den na 2 hodiny a plout do Strážnice a zpět. Dále se nedostanete, jelikož jsou zavřená zdymadla.

Všeobecné podmínky ke stažení ZDE.

Provozní řád půjčovny ke stažení ZDE.

Nájemní smlouva ke stažení ZDE.

Přehled volných termínů a rezervace

Mapa trasy

Mapa je interaktivní, nebojte se do ní kliknout a dozvědět se tak více.

Doplňkové služby

Chutný košík k zakousnutí, vůně čerstvé kávy nebo hřejivá deka, která potěší. To jsou naše doplňkové služby pro každou loď.