Zuzana

Zuzana

Kapacita: 4

CENY

Dvouhodinový pronájem (duben, květen, od 2. září, říjen)1600 Kč po slevě: 1098 Kč
Půldenní pronájem (duben, květen, od 2. září, říjen)2200 Kč po slevě: 1548 Kč
Celodenní pronájem (duben, květen, od 2. září, říjen)3200 Kč po slevě: 2198 Kč
Půldenní pronájem (červen, červenec, srpen, do 1. září)2200 Kč po slevě: 1868 Kč
Celodenní pronájem (červen, červenec, srpen, do 1. září)3200 Kč po slevě: 2648 Kč

Vratná kauce při převzetí lodě 1000 Kč. Poplatek za psa na lodi je 148 Kč.

Loď můžete řídit i bez předchozích zkušeností a kapitánských zkoušek.

Loď Zuzana je vhodná pro menší skupinky. Je velice žádaná pro svůj komfort a zároveň výborný poměr ceny a kvality. Baťův kanál na Vás a na Vaše přátele už čeká. Po společné plavbě se s přáteli občerstvěte v naši jedinečné plovoucí kavárně.

Parametry: Kapacita: 4 osoby (počet osob je včetně dětí, bez ohledu na věk!), rok výroby lodě: 2016, motor: Yamaha 8 hp, rok výroby motoru: 2016, konzole řízení se štítem osazena kormidlem, délka: 4 metry 

Vybavení: Stříška proti slunci, pádlo, hák, 2 kotevní lana, 4 fendry

Během plavby po vodách Baťova kanálu jsme vám udělali malou představu, co lze vidět, zažít a prožít.

Půjčení lodě na 4 hodiny
Čtyři hodiny je doba vhodná k doplutí z Petrova do Vnorov, kde se Baťův kanál kříží s řekou Moravou. Ve vesničce Vnorovy můžete vidět Novobarokní Kostel sv. Alžběty Durynské nebo sousoší Nejsvětější Trojice z roku 1745. Pokud chcete zvolit volnější tempo, můžete zakotvit v přístavu Strážnice, kde se v blízkosti nachází historický střed města, strážnický skanzen a zámecký park. Občerstvit se je možné přímo v přístavní krčmě Molo, kde se zabaví i děti na blízkém hřišti.

Půjčení lodě na 8 hodin
Nejoblíbenější je osmihodinový celodenní výlet na lodi po Baťově kanálu. Během 8 hodin totiž zvládnete navštívit Strážnici, Veselí nad Moravou. Veselí odjakživa leželo na kupecké stezce ze severu na jih. Původní veselský hrad zabezpečoval přechod přes řeku.  Hrad byl zároveň jednou z pohraničních pevností mezi českými a uherskými zeměmi. Tipy k vidění: Panský dvůr, Poklona sv. Peregrína, zámek, zámecký park, pomník generála Laudona, Kostel sv. Bartoloměje a Bartolomějské náměstí), hvězdárna. Výhodou zapůjčení lodě na celý den je ta, že Vás rozhodně nebude stresovat čas a vy si tak budete moci užívat krásy Baťova kanálu se svými přáteli.

Komorování pro veřejnost

1.-14. KVĚTNA, 1.- 11.ŘÍJNA: Všechny plavební komory jsou otevřeny každý pátek, sobotu, neděli a ve státní svátky 9:30-13:30, 14:00-18:00.  

OD 15. KVĚTNA, ČERVEN, ČERVENEC, SRPEN, ZÁŘÍ: Všechny plavební komory jsou otevřeny každé úterý, středu, čtvrtek, pátek, sobotu, neděli a ve státní svátky 9:30-13:30, 14:00-18:00.

DUBEN, ŘÍJEN, LISTOPAD: Akce na objednávku

Upozornění: Doporučujeme přijet o půl hodiny dříve před započetím plavby, abychom vám stihli vše vysvětlit a ukázat. Musíme vás upozornit, že pokud nedorazíte do 10:00 u dopoledních a celodenních výpůjček, nebo do 14:30 u odpoledních bez informování nás o zpoždění, máme právo pronajmout loď jiným zájemcům.

Provoz půjčovny v květnu a září: Půjčovna otevřena každý den od 9:00 do 19:00. Od pondělí do čtvrtku si může půjčit lodičku na 2 hodiny a plout do Strážnice a zpět. Dále se nedostanete, jelikož jsou zavřená zdymadla. Pátek, sobotu a neděli jsou vodní komory otevřené 9:30-13:30, 14:00-18:00.

Provoz půjčovny v dubnu a říjnu: Akce na objednávku. Plavidla si může půjčit kterýkoli den na 2 hodiny a plout do Strážnice a zpět. Dále se nedostanete, jelikož jsou zavřená zdymadla.

Všeobecné podmínky ke stažení ZDE.

Provozní řád půjčovny ke stažení ZDE.

Nájemní smlouva ke stažení ZDE.

Přehled volných termínů a rezervace

Mapa trasy

Mapa je interaktivní, nebojte se do ní kliknout a dozvědět se tak více.

Doplňkové služby

Chutný košík k zakousnutí, vůně čerstvé kávy nebo hřejivá deka, která potěší. To jsou naše doplňkové služby pro každou loď.