U vodníka

U vodníka

Kapacita: 2 + 2

CENY

1 - 2 osoby1400 Kč po slevě: 1198 Kč
každá další osoba (dospělí, dítě od 3 let)450 Kč po slevě: 348 Kč
Dítě 0 - 3 roky0 Kč
Domácí mazlíček350 Kč po slevě: 250 Kč

* samostatný pokoj s vlastní koupelnou (WC + sprchový kout)

* manželská postel + dvoupatrová postel

Kapacita: 2 dospělí + 2 děti do 15 let (děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko) 

V apartmánu U vodníka najdete pohodlnou manželskou postel a jednu dvoupatrovou. Na přání lze manželskou postel oddělit a přidat dětskou postýlku nebo set pro naše nejmenší. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. K dispozici je připojení na wi-fi. Najdete zde také otevřenou šatní skříň, psací stůl a ledničku. V ceně pokoje je ložní prádlo a ručníky.

Do pokoje lze na přání připravit dětskou postýlku nebo set pro nejmenší. Kola a sportovního vybavení je možné uschovat v garáži v přízemí.

Všeobecné smluvní podmínky ke stažení ZDE.

Ubytovací řád ke stažení ZDE.

Přístav Petrov byl vybudován v roce 2015 na Baťově kanále jako moderní rekreační přístav s kapacitou 47 plavidel a vytvořil tak zázemí pro provoz všech typů lodí, zejména místo pro kotvení a otáčení plavidel pro pravidelnou vodní dopravu. V přístavu se nachází půjčovna plavidel a kol, plovoucí kavárna. Přístav je projektován pro krátkodobé i dlouhodobé stání plavidel a jejich servis. V přístavu se nachází sjezdová rampa pro lodě a zároveň obsahuje i stavební přípravu pro další rozšíření poskytovaných služeb.

* parkování cca 150 metrů od ubytování

* noční klid 20:00 - 7:00, nejsou dovoleny party

* příjezd: 15:00 - 19:00 hod., odjezd: do 10:00 hod.

Přehled volných termínů a rezervace

Doplňkové služby

Chutný košík k zakousnutí, vůně čerstvé kávy nebo hřejivá deka, která potěší. To jsou naše doplňkové služby pro každou loď.